Firi “Yazı yazmanın yeni trendi”

Bilgisayarda daha hızlı yazı yazmak için ideal bir uygulama

Firi, sunduğu kolaylıkla daha hızlı yazı yazmanıza imkan sağlayan bir yardımcı araçtır. Basit kullanımı ve işlevselliğiyle ön plana çıkan Firi, sadece konuşarak hızlı yazı yazma imkanı sağlıyor. Kolay bir kullanıma ve mükemmel özelliklere sahip olan Firi, mutlaka denemeniz gereken bir uygulama diyebilirim. Uygulamayı kullanmak için bilgisayarınıza firi programını indirmeli ve telefonunuza şifreyi girerek cihazları eşleştirmelisiniz. Daha sonra ise bilgisayarınızda herhangi bir yazı alanı açıp telefon üzerinden konuşarak yazı yazabilirsiniz. Hızlı yazı yazmak için birebir olan bu programı mutlaka denemenizi de öneririm. Yazacaklarınızı sesli olarak konuştuktan sonra “yazıyı gönder” komutu vererek aynı yazıyı bilgisayara yansıtabiliyorsunuz.

Firi

Firi

ÜCRETSİZ

 

Klavyede yavaş yazı yazmaktan sıkılanlar için ilaç gibi bir uygulama

Firi, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yazı yazma yardımcı araç olarak dikkatimizi çekiyor. İşlevsel bir özelliğe sahip olan uygulama ile yavaş yazı yazma derdinden bir nebze olsun kurtulabiliyorsunuz.

Basit bir kullanıma sahip olan Firi uygulaması, hızlı yazı yazmak isteyenler için biçilmiş kaftan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayarda daha hızlı bir şekilde yazı yazma imkanı sunan uygulama ile sadece konuşarak kısa sürede daha fazla yazı yazabiliyorsunuz. Aşağıdaki videodan da daha iyi anlayabileceğiniz gibi bilgisayar ile telefonu eşleştirdikten sonra tek yapmanız gereken bir metin belgesi açmak ve telefonun mikrofonunu açarak konuşmanız. Yazacaklarınızı sesli olarak konuştuktan sonra “yazıyı gönder” komutu vererek aynı yazıyı bilgisayara yansıtabiliyorsunuz. Klavyede saatlerini harcayanlar için mükemmel bir uygulama diyebilirim,

Firi

Firi

ÜCRETSİZ.

.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız